Wózki elektryczne czołowe

Home / Wózki nowe / Wózki elektryczne czołowe

Wózki widłowe elektryczne czołowe Unicarriers o udźwigu 1,25 − 3,0 ton

Unicarriers Seria TX3/4 o udźwigu 1,25 – 2,0 ton

Nowa era elektrycznych wózków widłowych nadeszła wraz z premierą  całkowicie nowej, trzy- i czterokolowej serii Unicarriers TX3/4. Nowe funkcje komputera, pozwalające na jeszcze większy komfort  operatora, w połączeniu z bezpieczeństwem tworzą warunki pracy nieporównywalnie lepsze niż dotychczas.

Dzieło inżynierów z Unicarriers – zasilacz klasy AC TECH, łączy w sobie niski opobór mocy z wysoką wydajnością, dzięki czemu wózki w serii TX3/4 pracują dalej, podczas gdy inne są w drodze do podładowania akumulatora.

Dodatkowo radość z kierowania wynika również z faktu, ze w kabinie operatora panuje cisza. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu operator może pracować w bezstresowych warunkach i skupić się w pełni na swoich zadaniach w czase długiego dnia pracy.

Unicarriers Seria QX2 o udźwigu 2,0 – 3,0 ton

Najnowszą Serią QX2, Unicarriers po raz kolejny potwierdza swoją reputację producenta wózków widłowych, łączących w sobie efektywność z łatwością obsługi.

Uniwersalność i wręcz niewiarygodna wydajność tych urządzeń powoduje, że mogą być używane w każdym miejscu i o dowolnej porze. Zaprojektowane z myślą o operatorze, najzwrotniejsze w swojej klasie tworzą komfortowe środowisko pracy.
Dzięki użyciu wielu najnowszych technologii (AC-prąd zmienny), wózki widłowe Unicarriers Serii QX2 z pewnością pomogą zmniejszyć koszty pracy, podnieść efektywność i wydajność pracy.