Wózki spalinowe czołowe

Home / Wózki nowe / Wózki spalinowe czołowe

Wózki widłowe spalinowe czołowe Unicarriers o udźwigu 1,5 − 8,0 ton

Unicarriers Seria GX o udźwigu 3,5 – 5 ton

Dzięki dużej ilości miejsca na nogi, przestronnej kabinie i ergonomicznie rozmieszczonym kontrolkom wózki te obsługuje się intuicyjnie, a operator może w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach. 

Silniki na gaz płynny (LPG) są przyjazne dla środowiska i zużywają mało paliwa. Silniki wysokoprężne są również ekonomiczne i spełniają najwyższe europejskie wymagania w zakresie emisji spalin Stage 3A.

Dzięki  wbudowanym układom diagnostycznym oraz solidnej konstrukcji wózki widłowe Nissan GX są wyjątkowo bezawaryjne nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

Unicarriers Seria LX i LX35 o udźwigu 3,5 tony

Nissan Seria LX35 odzwierciedla ciągłe zaangażowanie Nissana w uzyskanie najwyższej jakości wózka dostępnego w przemyśle.

Zaprojektowany całkowicie od nowa 3,5 tonowy wózek modelu Nissan seria LX został opracowany z myślą o doskonałej równowadze pomiędzy właścicielem, operatorem i środowiskiem bez uszczerbku na jakości i osiągach.

Unicarriers Seria DX o udźwigu 1,5 – 1,8 ton / Unicarriers Seria DX o udźwigu 2 – 3 ton

Nissan Seria DX odzwierciedla dązenie firmy Nissan do projektowania i dostarczania produktów o najwyższej wartości, łączących w sobie najbardziej zaawansowane technologie dostępne w branży wózków. Wspierani przez lata doświadczeń i badań, stworzyliśmy i dostaczyliśmy tej seri najnowocześniejsze silniki.

Ultraniska emisja spalin połączona z tradycyjnie solidna konstrukcją stworzyły nowy standard, za którym inni mogą tylko próbować nadążyć.

Unicarriers Seria ZX o udźwigu 6 – 8 ton

Wózek serii ZX został wyposażony w potężny wysokoprężny silnik, dzięki czemu może podnosić ładunki ważące nawet do 8,0 ton aż na wysokość 8 metrów.

Wysokoprężny silnik z turbodoładowaniem zasilany paliwem za pomocą listwy Common Rail zużywa optymalną ilość paliwa przy zwiększonej mocy, co pozwala na oszczędności paliwa.